Kızgın Kuşlar 😡

LEGO Angry Birds
LEGO Angry Birds figürleri

İlk Angry Birds oyunu 2009’da çıkmış. Ben sanırım 2010-2011 gibi oynamaya başladım, çünkü bir süre özellikle indirmediğimi hatırlıyorum. Ama bir kere oynamaya başlayınca çok fena sardı, ve ilerleyen yıllarda çıkan oyunların hepsini indirip oynadım. Bunların içinde film temalı Angry Birds Star Wars, Rio ve Transformers’tan tutun, klasik türde olmayan Angry Birds Match, Evolution ve Action! gibi oyunlar var. Şimdi hepsini buraya yazmayacağım ama, içinde Angry Birds geçiyorsa, mutlaka oynamışımdır 😅

Derken 2016’da filmi çıktı. Geometrik şekil olarak görmeye alıştığım kuşları kollu ve ayaklı görmek biraz garip gelse de, o sırada zaten fena halde hastası olduğum bu serinin filmini tabii ki izledim. Karakterler çok hoşuma gitti, özellikle de pofuduk dokuları. LEGO Angry Birds minifigürleri çıkınca, onları da hemen edindim.

LEGO Angry Birds - Red LEGO Angry Birds - Chuck LEGO Angry Birds - Bomb
Matilda Stella Leonard

Yukarıda üst sırada Red, Chuck, Bomb, alt sırada ise Matilda, Stella, ve yumurtayı çalmaya çalışan Leonard var. Aşağıda ise figürü çıkmayan Terence karakteri (yazık, bence çok keyifli bir figür olurdu) ve henüz elimde olmayan Mighty Eagle var (Terence Angry Birds resmî web sayfasından, Mighty Eagle da Bricks & Minifigs Anaheim sayfasından yürütüldü 😎).

Var mı aranızda Angry Birds meraklıları? 🐦🐤🐧🦅

Bir yanıt yazın

Back to Top