Doğum günümüz kutlu olsun!

Ve işte o gün! BukaBricks yayın hayatına başlayalı 3 yıl oluyor. Her zaman düzenli yazı paylaşamamış ve zaman zaman ara vermek zorunda kalmış olsam da, hâlâ burada olmak benim için çok önemli. Eğer bu yazıyı okuyorsanız, size de teşekkür ederim, desteklerinizden dolayı.

Sayfaya baktığımda, 90’ın üzerinde yazı olduğunu görüyorum. Evet, çok fazla değil belki. Ama arada gerçekten gurur duyduklarım var. Onlara tekrar değinmek istiyorum ki, hem eski okuyucular hatırlasın, hem de yeniler görsün.

Aklımda ilginç olacağını düşündüğüm bir sürü yazı konusu var. Zaman ayırabildiğim sürece, hepsini yazacağım, yayınlayacağım. “Kim bu Buka Bricks” sayfasında da dediğim gibi, en büyük önceliğim Türkçe bir kaynak yaratmak. Okuyan çıkarsa, artı. Keyifle okuyan çıkarsa, daha büyük artı. Aptallıklarla dolu bir hayatta, güzel bir şey bulduğumuzda ona tutunmamız gerek diye düşünüyorum. LEGO (ve onunla ilgili herşey) benim için bu kategoride.

Sizlere sanal doğum günü pastamdan bir dilim ikram ediyorum. İçecekler sizden :) Dilerim daha uzun yıllar burada sizinle beraber olabiliriz.

Bir yanıt yazın

Back to Top